Číslo hlášení:
158-2017
Datum přijetí:
13.12.2017 09.08
Titulek:
neosvětlené schody k benzině
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Nesvítí VO na schodech k benzině+ část "staré" Sportovní
Adresa:
Loket
GPS:
50.1892157N, 12.7493421E

Reakce radnice

Dne:
14.12.2017
Odpověď:
Opraveno
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket