Číslo hlášení:
156-2017
Datum přijetí:
27.11.2017 22.21
Titulek:
Úklid listí
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Dobrý den,je prosím možné uklidit spadané listí v parku v Nádražní ul. a v Mírové ul. za panelovým domem č.p. 526-528.
Adresa:
ulice Mírová, Loket
GPS:
50.1923074N, 12.7502058E

Reakce radnice

Dne:
04.12.2017
Odpověď:
Nahlášeno
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket