Číslo hlášení:
152-2017
Datum přijetí:
09.11.2017 11.10
Titulek:
Kdy bude proveden prořez vysazených stromů ve Sportovní?
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Dobrý den, kdy bude proveden prořez korun stromů, které byly vysazeny před lety ve Sportovní? Od jejich vysazení byl prořez větví korun stromů proveden jen jednou, celé roky se o stromy nikdo nestará, v letních vedrech v posledních letech je správce městské zeleně ani jednou nezalil ...
Adresa:
ulice Sportovní 547, Loket, 357 33
GPS:
50.1917572N, 12.7408771E

Reakce radnice

Dne:
20.11.2017
Odpověď:
Bude posouzeno dendrologem
Stav:
Předáno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket