- Datum přijetí:
- 08.11.2017 10.41
- Titulek:
- Nebezpečná cesta domů
- Kategorie:
- Ostatní náměty
- Popis:
- Dobrý den, bydlíme v ulici Československé Armády č.p.651. To, že k nám nevede chodník, nás trápí už dlouho, ale nyní při uzavírce v ulici Nádražní, kdy je v naší ulici zvýšený provoz, se začínáme bát o své zdraví. Jen malá část řidičů zde dodržuje maximální povolenou rychlost a už několikrát jsme museli doslova uskakovat před blížícím se autem. Můj dotaz zní: počítá se někdy do budoucna s chodníkem i k našim domům, nebo budeme dlouhá léta odříznuti jako byly obyvatelé Finských domků? Byl by dobrý alespoň policejní dohled nad dodržováním maximální povolené rychlosti, jde tu opravdu o život, byl jsem toho několikrát svědkem. Děkuji Branžovský
- Adresa:
- ulice Československé armády 651, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1943997N, 12.7546344E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Na příští rok není plánována výstavba chodníku v této lokalitě. Není zatím zpracována PD.