Číslo hlášení:
146-2017
Datum přijetí:
04.10.2017 11.12
Titulek:
Úklid krytého parkoviště ve Sportovní
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Dobrý den, kdy bude proveden úklid krytého parkoviště ve Sportovní od špíny a narůstajícího množství odpadků? A je opravdu nutné, aby to občané stále hlásili opakovaně každé tři měsíce, protože to nikdo z úřadu není schopen pravidelně zkontrolovat a nechat uklidit?
Adresa:
část obce Loket, Loket
GPS:
50.1923823N, 12.7411077E

Reakce radnice

Dne:
04.10.2017
Odpověď:
Bude uklizeno 5. - 6.10. 2017
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket