- Datum přijetí:
- 12.09.2017 10.28
- Titulek:
- Prolézačka u rybníčků
- Kategorie:
- Závady na majetku města
- Popis:
- Špatný stav částí prolézačky viz foto (převzato facebook)
- Adresa:
- část obce Loket, Loket
- GPS:
- 50.189985N, 12.7490953E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Objednána oprava