Číslo hlášení:
139-2017
Datum přijetí:
07.09.2017 10.41
Titulek:
Zábradlí dětského hracího prvku
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Na hřišti ve Sportovní ulici je asi rok poškozené řetězové zábradlí na hracím prvku.
Adresa:
část obce Loket, Loket
GPS:
50.1922724N, 12.7418426E
Zábradlí dětského hracího prvku

Reakce radnice

Dne:
08.09.2017
Odpověď:
Objednána oprava
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket