Číslo hlášení:
137-2017
Datum přijetí:
28.08.2017 09.35
Titulek:
Uzavírka komunikace II/209
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Z důvodu uzavírky určitě nebudou v provozu ani autobusové zastávky v Nádražní ulici a u Finských domků. Neměla by na těchto zastávkách být informace o uzavírce a náhradních zastávkách ? Všichni se k internetu a úřední desce nedostanou.
Adresa:
ulice Nádražní, Loket
GPS:
50.1907853N, 12.7513806E

Reakce radnice

Dne:
29.08.2017
Odpověď:
Stavbu provádí KSÚS Karlovarského kraje včetně uzavírek a organizace dopravy.
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket