Číslo hlášení:
135-2017
Datum přijetí:
21.08.2017 21.38
Titulek:
Rozpadající se schody
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Dobrý den, denně chodím touhle nově opravenou cestou, která vede z Hradní do Zahradní a vylámaných schodů je pokaždé o něco víc. Je to o zlomenou nohu, viz. foto.
Adresa:
část obce Loket, Loket
GPS:
50.1851146N, 12.7536068E
Rozpadající se schody

Reakce radnice

Dne:
28.08.2017
Odpověď:
Zadána oprava
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket