Číslo hlášení:
134-2017
Datum přijetí:
16.08.2017 08.02
Titulek:
Údržba zeleně - hradby ze Zahradní ulice
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Projděte se Zahradní ulicí a podívejte se na zeleň na hradbách. Ty metrové kopřivy už nejsou moc hezké a zajistěte druhou seč ze tří za sezónu, dle plánu údržby. Minulý rok byly jen dvě a moc pěkně to také nevypadalo. Centrum města je turisticky atraktivní lokalitou, tak prosím o nápravu stavu, ať to tady máme pěkné. Děkuji. Petr Potužák
Adresa:
ulice Zahradní, Loket
GPS:
50.186729N, 12.7565465E

Reakce radnice

Dne:
17.08.2017
Odpověď:
Bude posekáno ve 34. týdnu
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket