Číslo hlášení:
128-2017
Datum přijetí:
29.07.2017 07.43
Titulek:
Komunikace ve Dvorech
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Od března 2017 (19.3., 24.5., 27.6.) marně čekáme na slíbenou opravu cesty, kterou jsme již 3x reklamovali a stále se nic neděje.Vždy je třeba uvádět kontakt,ale nikdo z radnice nereaguje. Starosta přislíbil okamžité řešení. Zřejmě budeme muset na pomoc povolat televizi. To bude asi "MEGA" projekt, když je stále naše stížnost "v řešení"!
Adresa:
část obce Dvory, Loket
GPS:
50.1678422N, 12.7520887E

Reakce radnice

Dne:
02.08.2017
Odpověď:
Po odfrézování komunikací ve Sportovní ulici bude recyklát použit na opravu komunikace při vjezdu do Dvorů v úseku cca 80 m.
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket