Číslo hlášení:
123-2017
Datum přijetí:
15.07.2017 10.20
Titulek:
závada
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Ve Sportovní ulici je otevřené víko na lampě veř.osvětlení č.12-39.
Adresa:
Sportovní 540, Loket, 357 33
GPS:
50.1912043N, 12.7429209E

Reakce radnice

Dne:
18.07.2017
Odpověď:
Nahlášeno správci městského VO
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket