Číslo hlášení:
118-2017
Datum přijetí:
20.06.2017 22.19
Titulek:
Silnice- Rooseveltova ul.
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Povrch silnice v Rooseveltově ul. od ČOV po vodácké tábořiště začíná být docela nebezpečný,je zde ve vozovce velké množství děr,některé už docela hluboké.Vzhledem k velké frekvenci cyklistů,je jen otázkou času,kdy se zde stane nějaký úraz.Pro Loket to není moc hezká vizitka z pohledu návštěvníka města. Počítá se v dohledné době s částečnou opravou nebo je vozovka před celkovou rekonstrukcí?
Adresa:
ulice Rooseveltova, Loket
GPS:
50.1898985N, 12.7604851E

Reakce radnice

Dne:
21.06.2017
Odpověď:
Je připravována celková oprava Dílčí oprava je objednána
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket