Číslo hlášení:
117-2017
Datum přijetí:
15.06.2017 20.52
Titulek:
Oprava chodníku v Nádražní
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Kdy se prosim opravi chodnik v Nadrazni ulici? Hlaseni z 15.1.2016. Dnes jsem si na stejnem miste podvrtl kotnik, stejne jako pani, ktera zavadu jiz hlasila.
Adresa:
Nádražní 161/9, Loket, 357 33
GPS:
50.1898597N, 12.7538198E
Oprava chodníku v Nádražní

Reakce radnice

Dne:
21.06.2017
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket