- Datum přijetí:
- 15.06.2017 20.48
- Kategorie:
- Ostatní náměty
- Popis:
- Dobry den. Rad bych se zeptal zda je predmetem sekani travy, travu totalne zlikvidovat? Coz se musi pri tehle teplotach sekat tak na kratko? Proc se nemulcuje jako v ostatnich obcich? Soucasti tendru asi mela byt i zavlaha.
- Adresa:
- Sportovní 554, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1925911N, 12.7397623E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Předáno zhotoviteli údržby