- Datum přijetí:
- 12.06.2017 09.26
- Titulek:
- Nepřehledná křižovatka.
- Kategorie:
- Ostatní náměty
- Popis:
- V křižovatce Rooseveltova x Zahradní jsou vzrostlé keře a zhoršují rozhled v již tak špatně přehledném místě. Keře jsou nezastřižené. Proč není toto místo prioritou? Je opravdu nutné mít v křižovatce křoví, nestačilo by obyčejné zatravnění?
- Adresa:
- ulice Rooseveltova, Loket
- GPS:
- 50.1888726N, 12.7580861E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Keře jsou sestřihány