- Datum přijetí:
- 10.04.2017 18.46
- Titulek:
- Úklid ulic po zimě
- Kategorie:
- Neuklizené veřejné prostranství
- Popis:
- Dobrý den,kdy se začne v Lokti s blokovým čištěním ulic,jsou místa,kde je stále štěrk používaný na zimní posyp,např. Nádražní,Lužná ul.,atd.
- Adresa:
- ulice Nádražní, Loket
- GPS:
- 50.1905703N, 12.7516681E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Úklid po zimně se provádí průběžně v měsíci dubnu.