Číslo hlášení:
103-2017
Datum přijetí:
10.04.2017 15.08
Titulek:
Kdy budou odvezeny "hromádky" od popelnic?
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Dobrý den, v neděli 9.4.2017 do 9,00 hod. měly být odvezeny po celém městě hromádky od popelnic. Dnes, tj. 10.4.2017 v 15 hod. jsou stále ještě vedle popelnic v celém městě "hromádky" neodvezené! Současně byl sice odvezen kontejner u kotelny ve Sportovní, ale co se do kontejneru nevešlo, bylo vysypáno přes celý pravý jízdní pruh silnice a ta hromada odpadu tam stále je i po 16-ti hodinách od odvezení kontejneru. Kdo je za to zodpovědný, že to tam takto nechal, když odvážel tento kontejner?
Adresa:
Sportovní 134/999, Loket, 357 33
GPS:
50.1915065N, 12.7431542E

Reakce radnice

Dne:
11.04.2017
Odpověď:
Svozová služba (SOTES) dle vyjádření provede úklid 11.4.2017
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket