Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Sníh nahrnutý před vjezd na parcelu
Číslo hlášení:
94-2017
Datum přijetí:
06.02.2017 22.59
Titulek:
Sníh nahrnutý před vjezd na parcelu
Kategorie:
Neuklizený sníh
Popis:
Dobrý den, vysvětlete prosím někdo traktoristovi, který mi hrne sněhovou barieru před vjezdová vrata na parcelu č. 770/9, že naproti vjezdu je volná plocha, kde to nikomu nevadí. Obdobné je to před garáží č.p.565
Adresa:
ulice Sokolovská, Loket
GPS:
50.1889581N, 12.7414135E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
14.02.2017
Stav:
Předáno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket