- Datum přijetí:
- 22.01.2017 22.49
- Titulek:
- Nesvítí lampy VO
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- Nesvítí lampy VO na začátku Rooseveltovy ulice, včetně průchodu
- Adresa:
- ulice Rooseveltova, Loket
- GPS:
- 50.1880685N, 12.7567504E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Nahlášeno provozovateli VO
Opraveno