Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
sníh před ZŠ
Číslo hlášení:
83-2017
Datum přijetí:
11.01.2017 11.26
Titulek:
sníh před ZŠ
Kategorie:
Neuklizený sníh
Popis:
Prosím Vás bylo by možné odklidit sníh před ZŠ Radniční. Cesta ke škole je hrozná. Děkuji Riedlová
Adresa:
Radniční 314/8, Loket, 357 33
GPS:
50.1858359N, 12.7526037E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
11.01.2017
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket