- Datum přijetí:
- 04.01.2017 19.01
- Titulek:
- Opět neschůdné chodníky
- Kategorie:
- Neuklizený sníh
- Popis:
- Opět nejsem překvapen tím, že není uklizen sníh na chodníkách. Kde se nedostane technika tam je sněhu, že se nedá chodit. NEVÍM PROČ RADNICE TENTO PROBLÉM NEŘEŠÍ S FIRMOU KTERÁ JE ZA TO ZODPOVĚDNÁ ? Šel se někdo ze zástupců MÚ projít po Lokti aby tuto skutečnost zkontroloval. Ulice ČSA , Mírová a sportovní je tragická a to nemluvím o schodech na hradbách atd. Opravdu je to na zamyšlenou !!!!
- Adresa:
- část obce Loket, Loket
- GPS:
- 50.1903361N, 12.7549664E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Kontroly jsou prováděny průběžně několikrát za den (včera 14x)