- Datum přijetí:
- 18.12.2016 19.10
- Titulek:
- Nepořádek v Mírové ulici
- Kategorie:
- Neuklizené veřejné prostranství
- Popis:
- Dobrý den, v poslední době je v okolí panelových domů v Mírové ul.
značný nepořádek, odpadky, papíry ad. V předvánoční době je to nehezký pohled...
- Adresa:
- Mírová 527, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1921075N, 12.7502165E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Nahlášeno úklidové firmě