Číslo hlášení:
65-2016
Datum přijetí:
05.12.2016 08.56
Titulek:
Vadná odkanalizování prostoru pod okály.
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Se svahu pod okály prosakuje voda a stéká nám přes zahradu a přilehlou cestu, tvoří se tu ledovka.
Adresa:
Sportovní 455/17, Loket, 357 33
GPS:
50.1906857N, 12.7424971E

Reakce radnice

Dne:
06.12.2016
Odpověď:
Byl objednán posyp komunikace Kanalizace byla vyčištěna
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket