- Datum přijetí:
- 22.11.2016 10.53
- Titulek:
- nebezpečný poklop
- Kategorie:
- Ostatní náměty
- Popis:
- V Zahradní ulici je nebezpečný poklop (viz.foto). Minule jsem šel kolem s dvouletou dcerkou a ona když tento poklop viděla, tak k němu přišla a stoupla si na něj. Jenže tento poklop se vyklopil a dcera byla nohama v díře. Nechci si ani představit jak by to dopadlo, kdyby tam spadla celá. Myslíte, že by se s tím dalo něco udělat? Upozornit majitele? Nevím komu to patří. Děkuji.
- Adresa:
- ulice Zahradní, Loket
- GPS:
- 50.1857817N, 12.7509943E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Poklop je na privátním pozemku. Majitelé budou stavebním úřadem vyzváni k nápravě