Číslo hlášení:
58-2016
Datum přijetí:
21.11.2016 09.40
Titulek:
Neosvětlené vlakové nádraží.
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Budova vlakového nádraží není jakkoliv osvětlena a nesvítí ani pouliční osvětlení v její blízkosti.
Adresa:
Nádražní 647, Loket, 357 33
GPS:
50.1906564N, 12.750702E

Reakce radnice

Dne:
23.11.2016
Odpověď:
Nahlášeno správci VO VO v majetku města svítí bez závady
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket