Číslo hlášení:
56-2016
Datum přijetí:
31.10.2016 09.25
Titulek:
Veřejné osvětlení
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Blikající lampa
Adresa:
Řeznická 120/11, Loket, 357 33
GPS:
50.1854826N, 12.753521E

Reakce radnice

Dne:
21.11.2016
Odpověď:
Nahlášeno a opraveno
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket