Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Závada na veřejném osvětlení
Číslo hlášení:
53-2016
Datum přijetí:
17.09.2016 19.29
Titulek:
Závada na veřejném osvětlení
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
V ulici Československé Armády u domu č.p. 651 nesvítí pouliční osvětlení
Adresa:
ulice Československé armády, Loket
GPS:
50.1943173N, 12.7544255E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
19.09.2016
Odpověď:
Nahlášeno
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket