- Datum přijetí:
- 26.07.2016 09.44
- Titulek:
- neposekaná tráva
- Kategorie:
- Ostatní náměty
- Popis:
- Prosím o posekání trávníku kolem houpaček, koloče a pískoviště v Mírové ulici. Kolem paneláků mi přijde, že je trávník v normě, ale v okolí hřiště to docela zarůstá. Nejspíš to bude tím, že je hřiště schované za panelákem a nepraží na trávník tolik slunce. Má pak více vláhy.
- Adresa:
- část obce Loket, Loket
- GPS:
- 50.1921281N, 12.750812E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Seč byla zahájena a bude dokončena v příštím týdnu