Číslo hlášení:
46-2016
Datum přijetí:
12.07.2016 14.48
Titulek:
Silnice v Tovární ulici
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Silnice v Tovární ulici od Sedleckého kaolinu po závoru k lesu potřebuje opět nutně opravit. Bohužel už se dírám nelze nijak vyhnout. V části u Sedleckého kaolinu se jedná o rozbitou silnici u kanálu (viz.foto) a silnice, která vede k závoře k lesu je také v šíleném stavu. Díry na této silnici vymlel poslední prudký déšť a potoky vody tekoucí z lesa natolik, že jsou díry hluboké a asfalt je kolem nich roztrhaný tak, že při první mrazíku, z těchto již tak velikých děr, budou díry ještě větší.
Adresa:
ulice Tovární, Loket
GPS:
50.1889306N, 12.7611438E
Silnice v Tovární ulici

Reakce radnice

Dne:
18.07.2016
Odpověď:
Opraveny nejzávažnější výtluky
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket