Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
nepořádek na hradbách
Číslo hlášení:
40-2016
Datum přijetí:
04.07.2016 07.43
Titulek:
nepořádek na hradbách
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
střepy a nepořádek
Adresa:
ulice Řeznická, Loket
GPS:
50.1853227N, 12.7540422E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
18.07.2016
Odpověď:
Uklizeno
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket