- Datum přijetí:
- 01.07.2016 13.14
- Kategorie:
- Neuklizené veřejné prostranství
- Popis:
- Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli "památka" po sekání trávy (viz obrázky) za blokem paneláků v ul. Sportovní bude uvedena do původního stavu nebo ponechána "přírodě" ?
- Adresa:
- část obce Loket, Loket
- GPS:
- 50.1911459N, 12.7412633E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Po vyschnutí terénu bude srovnáno