- Datum přijetí:
- 25.05.2016 22.21
- Titulek:
- Nedostatečný svoz odpadu
- Kategorie:
- Neuklizené veřejné prostranství
- Popis:
- Tyršák každý týden
- Adresa:
- Tyršovo náměstí 95/3, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1857783N, 12.7556834E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Nahlášeno svozové firmě