Číslo hlášení:
21-2016
Datum přijetí:
11.04.2016 17.41
Titulek:
Špatně osazené značení
Kategorie:
Dopravní značení
Popis:
V ul. Kostelní došlo při opravě poražených svislých dopravních značek k jejich prohození a jedna z nich je otočena zády ve směru jízdy. U schodiště je místo značky konec placeného stání osazena značka konec pěší zóny. A u "parku" je místo pěší zóny značka stání. Tato značka je navíc otočena o 180 stupňů, tedy zadní částí ke směru jízdy.
Adresa:
Zámecká 70/8, Loket, 357 33
GPS:
50.1865572N, 12.754567E

Reakce radnice

Dne:
14.04.2016
Odpověď:
Závada byla 12.4.2016 odstraněna
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket