Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Propadlý chodník u přechodu k autobusovému nádraží
Číslo hlášení:
20-2016
Datum přijetí:
07.04.2016 14.54
Titulek:
Propadlý chodník u přechodu k autobusovému nádraží
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Propadlý chodník u přechodu k autobusovému nádraží
Adresa:
část obce Loket, Loket
GPS:
50.1881784N, 12.7510534E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
08.04.2016
Odpověď:
Požádáno o cenovou nabídku na opravu
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket