Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Vchod na placené parkoviště Sportovní ulice
Číslo hlášení:
19-2016
Datum přijetí:
02.04.2016 14.22
Titulek:
Vchod na placené parkoviště Sportovní ulice
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
U bočního vchodu na placené parkoviště ve Sportovní ulici pod školkou zůstávají po dešti kaluže i 14 dní - viz foto.
Adresa:
ulice Sportovní, Loket
GPS:
50.1929833N, 12.7407429E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
05.04.2016
Odpověď:
Závada je v řešení
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket