- Datum přijetí:
- 13.02.2016 19.27
- Kategorie:
- Závady na komunikacích
- Popis:
- V ulici Lužná, směr čerpací stanice, mezi odpadkovým košem a poslední lavičkou je kousek nad lavičkou ve stráni napůl zlomený a ztrouchnivělý strom.
- GPS:
- 50.1940204N, 12.7422343E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Závada nahlášena LML