- Datum přijetí:
- 12.01.2016 17.59
- Kategorie:
- Závady na majetku města
- Popis:
- Dříve nebo později...už se tak stalo, došlo k vyvrknutí kotníku na chodníku v Mírové ul. Oznamovalo se to na úřad i s fotodokumentací. Jedná se o část chodníku za BD 528, 527, 526. Ano opravila se část u č.p. 526 a konec...Bude někdy dokončení celého chodníku až k č. p. 528 ? Dříve než si zase někdo způsobí úraz díky nerovnosti chodníku? Mimo to se musíme vyhýbat i zaparkovaným autům zčásti na chodníku a přímo před zadním vchodem. Už jsem to také nafotila a poslala na úřad. Žádná reakce ani změna. Doufám, že tímto vzniklé nové možnosti hlášení závad se to zapojí do pořadí náprav.
- Adresa:
- Mírová 528, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1921041N, 12.7500374E
Reakce radnice
- Odpověď:
- V průběhu roku bude řešeno